Všechny články

/file/article/0-t3asml33h8-manzetove-knofliky-5.jpg
0

Co nevíte o manžetových knoflíčkách

Autor: Karolína H.

V dobách tvrdých manžet samozřejmost a nutnost každého gentlemana! Muži měli knoflíčků asi tolik, jako pravá dáma náušnic nebo náhrdelníků. Byly to šperky svého druhu, které tímto slovem mohly být právem označovány – honosit se totiž mohly luxusními materiály: zlatem, někdy dokonce platinou, polodrahokamy, drahými kameny, ozdobným gravírováním.

/file/article/0-y1rom75lf3-kozacky-01.jpg
0

„Ruské boty“ se staly symbolem nezávislé ženy, terčem experimentů i nadčasovým kouskem

Autor: Karolína H.

S tím, jak na podzim klesá teplota, potkáváme na ulicích stále více kozaček. Dalo by se říci, že jejich počet stoupá geometrickou řadou a jejich styly a barvy jsou nepřeberné. Někdy obdivujeme jejich pohodlí a eleganci zároveň, někdy žasneme nad tím, jak mohou vypadat lacině. Ale módní přešlapy dnes probírat nebudeme. Naopak, budeme se snažit ukázat kozačky v tom nejlepším světle a jak už je naším zvykem, trochu zavzpomínat na jejich historii.

/file/article/835-er4l4fkma4-penezenka-usa.jpg
0

Peněženka v proměnách času

Autor: Karolína H.

Peníze, karty, doklady…to jsou věci, které při sobě nosíme takřka neustále. Bez peněženky, ve které máme všechny tyto nezbytnosti uloženy, bychom zřídkakdy vůbec vyšli na ulici. Jaká je ale tradice a historie peněženky, jak vypadala, když ještě neexistovaly bankovky, co se v ní nosilo, když dotyčný neměl peníze, a čím ji móda nahrazuje?

/file/article/0-wpxcni3kav-networking-main-photo.jpg
0

Vše, co potřebujete vědět o networkingu

Autor: Jana B.

V čem tkví smysl networkingových akcí, jak fungují a pro koho jsou užitečné? Co byste měli vědět o networkingu, než vyrazíte na akci? Vyzpovídali jsme pro vás úspěšnou českou networkingovou lektorku a pořadatelku, Lenku Schánovou.