| Životní styl

Nejstylovější podzimní inspirace


1 Komentářů
Pavel Čmelík

Musím přiznat, že seřadit soutěžící podle vyfocených outfitů bylo velmi náročné. Z hodnocených fotografií je vidět, že v T.M.Lewin nejsme sami, kdo se snaží zvýšit úroveň oblékání v ČR, což mě velice těší. Dále bych chtěl zdůraznit, že většina ze soutěžících by si zasloužila nějakou cenu, ale jak už to chodí, počet je omezen. Ty, kteří nevyhráli bych chtěl požádat, aby na nás nezanevřeli, protože i v mém hodnocení je značný podíl osobní preference módních trendů, které se jiným líbit nemusí. Je zřejmé, že kdyby fotografie hodnotil někdo jiný, pořadí by nejspíš bylo odlišné. Každopádně všem děkuji za účast a těším se třeba na osobní setkání na jednom z kariérních a profesionální image workshopů . Přeji skvělý podzim plný úspěchů ve vašem outfitu. Pavel Čmelík

Outfity soutěžících naleznete zde.

  
Soutěžící:

50 bodů: Filip Štroch - Na plný počet padesáti bodů jsem měl několik favoritů, ale nakonec jsem se přiklonil k Filipovi. Líbí se mi celkové sladění jeho outfitu, výběr barev a přítomnost vesty. Osobně bych více barevně odlišil kravatu od košile, ale je to jen můj osobní názor. 

48 bodů: Václav Čajánek - Další kandidát na plný počet. Opravdu podzimní outfit a podle komentáře bych  řekl, že bude mít v kapse i placatku s nějakým drinkem pro gentlemany  Spona na kravatu je posledním trendem a skvěle ladí boty i pásek. Já bych ještě o 2-3cm zkrátil kalhoty, ale to už je spíše pro odvážné.  

46 bodů: Václav Kotyk - Líbí se mi, Václav posouvá standardy dále. Květina v klopě, stylová taška a šátek jsou skvělé. Kalhoty bohužel nejsou vidět, ale předpokládám nějaké světlé. Rád bych si tento outfit vzal na sebe s tím, že bych volil košili s kulatými límci na manžety. Možná bych zkusil košili zapnout a šátek uvázat podobně jako kravatu (z obrázku nevidím, zdali to tento typ dovolí) 

44 bodů: Tuan Nguyen - Další skvělý outfit. Perfektně sladěný, skvělé boty, barva ponožek a kapesníčku, navíc správná délka rukávů u saka. Podle věku a postavy bych určitě vyměnil Windsor uzel za Four in Hand - je nesymetrický a určitě vhodný pro ty, kteří nastavují módní trendy

42 bodů: Jiří Květoň - Skvělá kombinace barev. Světlé kalhoty a modré sako s podobnými doplňky se opravdu nosí často. Celkově to vypadá dobře i když je to spíše do mírnějšího klima, než do pozdního podzimu. Chtělo by to sladit barvu opasku a bot, na fotografii nevidím kapesníček a zkrátil bych délku rukávů u saka, aby byla vidět košile. 

40 bodů: Lukáš Novák - Lukáš je opravdu připraven na podzimní počasí. Dvouřadý kabát je dnes v popředí a skvěle je outfit doplněný deštníkem. K těmto chinos bych volil jiné boty - např. modré barvy. V kombinaci s “boots” typem bot by přežil i zimu. Možná bych přidal květinu do klopy.

38 bodů: Marek Suchánek - Marek vytvořil celkově elegantní dojem. Líbí se mi volba barvy kravaty, která ladí s kalhoty. Bohužel není vidět tolik detailů, ale košile vypadá dobře (teď koukám, že je od nás, takže vypadá skvěle - pouze žertuji :) ). Za sebe bych zkrátil kalhoty a nejspíš i rukávy u saka.

36 bodů: Marek Wolscha Volšička - Je vidět, že se Marek umí oblékat. Škoda, že nevsadil pouze na jeden z jeho oblíbených outfitů. Z poskytnutých detailů mě zaujala kombinace klasiky a džínoviny. Osobně bych opět preferoval Four in Hand uzel na kravatách. Super je svetr na první fotce zprava

 

34 bodů: Dan Sova - Škoda, že se Dan nevyfotil celý. Věřím, že by byl výrazně výše. Barevná kombinace je pěkná. Kravata je skvělá! Přidal bych odznak nebo květinu do klopy a rád bych viděl celkový outfit. 

32 bodů: Richard Kovarik - Richard zvolil trochu jiný styl než většina ostatních. Každopádně se mi moc líbí kombinace hnědé a červené - nebál bych se v tom vyrazit. Super je doplnění volnočasovou košilí. Škoda, že Richard nemá kapesníček a stylovou šálu (počasí si ji nejspíš nežádalo). Možná bych zkrátil trochu rukávy. 

30 bodů: Lukáš Klobouček - Lukášovi trochu ublížilo, že to toto není můj styl. Konzultoval jsem to s kolegyněmi a jsem přesvědčen, že by mu daly bodů víc. Sako se mi líbí, džíny nejsou tolik vidět. Šála dobře ladí barevně, ale osobně bych ji vázal jinak. Každopádně jsem přesvědčen, že celkově v kombinaci s vhodnými botami to může vypadat dobře. 

28 bodů: Láďa Kuzněcov - Opět je škoda, že nevidíme celkovou postavu. Kabát vypadá moc pěkně. Šálu bych uvázal trochu kratší. Věřím, že je to doplněno vhodnou obuví. 

26 bodů: Mara Indruch - Skvělý super fitted oblek - sám ho nosím a je je to jeden z nejoblíbenějších. Chtělo to trochu víc doladit s košilí a ostatními doplňky. Věřím, že kdyby byl outfit kompletní, tak to bylo na top 5. 

24 bodů: Meno Privezvisko - Celkově to nejspíš vypadá dobře. Z toho, co vidím se mi líbí délka rukávů a opasek. Věřím, že je outfit doplněn kvalitní obuví, kapesníčkem a pro horší počasí by se hodil svetr nebo vesta.  

22 bodů: Kateřina Rédová - Naprosto skvělá košile - jedna z mých oblíbených. Škoda, že se Kateřina nevyfotila s kabátem a dalšími doplňky. Bylo by to hodně vysoko. 

20 bodů (náhodné pořadí): 
Martin Kočí - Velice pěkná kombinace. Detaily nejsou bohužel moc vidět. Jedná se spíše o letní outfit. Chtělo to alespoň sako nebo lehký kabát
Venca Kyslík - Musím říci, že tento outfit nevypadá vůbec špatně, jen to je trochu vzdálené od stylu anglických gentlemanů. Asi bych se těch holínek trochu bál :) 
Daniela Hollerová - Danielo, vypadáte v tom dobře - jen jsem pro tuto soutěž upřednostnil tradiční materiály a trochu znovuzrozené retro kousky. 
Michaela Bunata - Bohužel není vidět moc detailů a v tomto případě se asi projevila moje osobní preference víc, než u ostatních. Kombinace šedého obleku a šedé kravaty s bílou košilí není můj styl. Zkusil bych třeba fialovou košili a a kravatu jiné barvy.  

 

Komentáře

Lucka

Takže nešlo o výhru nejstylovějšího obleku ale o to kdo bude větší a barevnější kašpárek,strášný a komický oblek a kombinace vyhrála ! :-/

Přidání nového komentáře

Odeslat