| Zajímavosti

Držte krok s agentem 007


0 Komentářů
Karolína H.

Muž procházející dějinami (na které jsou v nejednom filmu narážky, které filmovému fanouškovi neuniknou) pomalu ale jistě znovu přichází zachránit (tentokrát současný) svět. Natáčení filmu SPECTRE je v plném proudu, ale na premiéru si budeme muset ještě přes půl roku počkat. Pojďme si to čekání zkrátit aktuálními informacemi o detailech Bondova stylu v novém filmu. Alespoň budeme mít dostatek času se slavným agentem sladit krok…

Land Rover, či Aston Martin?

Bondova auta a hodinky jsou už hodně „profláknutá“ záležitost. O značce v posledních letech nikdo nepochybuje, jen se netrpělivě očekává konkrétní model. Co se týče hodinek, budou to pravděpodobně dva modely značky Omega a proslýchá se, že slavný výrobce přichystá pro své zákazníky v obou verzích limitovanou bondovskou edici. Pokud bude chtít jít ve stopách agenta i co se týče automobilu, budete to mít o hodně složitější.

Zdroj: digitaltrends.com

Bond usedne za volant Aston Martinu DB10, který bude vyroben v limitované edici deseti kusů pouze pro film. V horských scénách v rakouském středisku Sölden se bude jezdit Land Roverem Defender Bigfoot – jasná volba, pokud jezdíte na hory. Velké diskuse a nejasnosti se točí kolem agentova notebooku. Fanoušci značky jistě zaregistrovali, že prodej notebooků Sony Vaio byl přerušen. Uvidíme ve filmu jejich derniéru? Změní Bond svoji oblíbenou značku? Půjde s dobou a vystačí si jen s tabletem a mobilem?

Bondův look v jeho 24. misi

Nechme se překvapit. A na konec to nejdůležitější pro nás – James Bond, oblečení a doplňky. Při natáčení scény na Temži bychom si mohli všimnout dokonale padnoucího černého obleku, námořnického pláště a tmavomodré, patrně kašmírové šály. Černá kravata, sněhově bílá či světle modrá košile a manžetové knoflíčky, které by žádnému fanouškovi britského agenta neměly chybět – jednoduše elegantní, kovové se smaltovaným knoflíkem s monogramem majitele v modro-stříbrném provedení.

Zdroj: collider.com

Další nezbytností každého gentlemana jsou pak kašmírové svetry, kvalitní kožené rukavice s vnějším prošitím. Pokud se octne na horách, není pro něj žádnou ostudou nazout pořádné pohorky a volnější, sportovní kalhoty se zúženou nohavicí v dolní části (nosí se do bot). Prošívané péřové bundy a vesty dnes nosí kdekdo, nicméně Bond to dělá trochu jinak, elegantněji, a obléká teplý svetr na zip s péřovým prošitím v přední části. Sportovní, ale zároveň rafinované.

Po stopách SPECTRE

A úplně na závěr – kam vyrazit? Pokud jste ještě nebyli na lyžích, asi byste měli vyzkoušet rakouský Sölden. Šťastlivci, kteří tam byli v lednu a únoru si možná kvůli omezením tak dobře nezalyžovali, ale zase měli šanci vidět něco z natáčení na vlastní oči. I další lokality nám naznačují, že starý dobrý Bond se vrací. Kromě lyžařské honičky po alpských svazích se vydá samozřejmě do Mexico City, marockých měst Tangier a Erfoud a také do Říma. Už víte, kde strávíte svou letní dovolenou? Pokud to bude Londýn, určitě zajděte do Notting Hillu na ulici Stanley Crescent číslo 1 – zde totiž filmový agent aktuálně bydlí…

Komentáře

Zatím nejsou přidané žádné komentáře

Přidání nového komentáře

Odeslat